| Fiyat | : | 3.192,14 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 2.291,86 TL Kazancınız 900,28 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 2.337,70 TL |
| Kılavuz Tipi : | Elmaslı / Duracut |
| Ayak Kalınlığı : | .063"- 1,6 mm |
| Uyumlu Modeller : | Stihl 029, 034, 036, 038, 039, 044, 046, 064, 066, ,MS290,MS361,MS381,MS441,MS461,MS660 |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Kılavuz Boyu : | 61 cm |
| Diş Sayısı : | 42 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON243ATMD025 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.