| Fiyat | : | 6.508,52 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 4.672,93 TL Kazancınız 1.835,59 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 4.766,39 TL |
| Kılavuz Tipi : | Elmaslı / Duracut |
| Ayak Kalınlığı : | .063"- 1,6 mm |
| Uyumlu Modeller : | Stihl 070 |
| Zincir Adım : | .404" |
| Kılavuz Boyu : | 53 cm |
| Diş Sayısı : | 36 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON213ATLE086 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.