| Fiyat | : | 1.571,82 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 1.215,33 TL Kazancınız 356,48 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.239,64 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Husq 61, 268, 272, 281, 288, 365, 372XP, 385, 395XP,Jonsered 625, 630, 2077, 2065,2166, 2171, 2172, Oleo-Mac GS650 Dolmar PS-6400 PS-7300 PS-7900 |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Kılavuz Boyu : | 51 cm |
| Diş Sayısı : | 36 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON208SFHD009 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.