| Fiyat | : | 2.941,75 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,2) | : | 2.112,09 TL Kazancınız 829,67 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 2.154,33 TL |
| Kılavuz Tipi : | Elmaslı / Duracut |
| Ayak Kalınlığı : | .063"- 1,6 mm |
| Uyumlu Modeller : | Stihl 029, 034, 036, 038, 039, 044, 046, 064, 066, ,MS290,MS361,MS381,MS441, MS461,MS660 |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Kılavuz Boyu : | 51 cm |
| Diş Sayısı : | 36 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON203ATMD025 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.