| Fiyat | : | 2.216,18 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 1.713,23 TL Kazancınız 502,95 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.747,49 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Versacut |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Husq 55, 455, 359, 555, 560XP, Oleo-Mac 956,962,965, Dolmar 111,116,PS5105 |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Kılavuz Boyu : | 46 cm |
| Diş Sayısı : | 34 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON188VXLHZ095 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.