| Fiyat | : | 1.414,37 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 1.093,55 TL Kazancınız 320,82 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.115,42 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Husq Jonsered Oleo-Mac GSH51 Efco Alpina Castor Dolmar Makita McCulloch Partner, Shindaiwa Solo,Zomax |
| Zincir Adım : | .325" |
| Kılavuz Boyu : | 46 cm |
| Diş Sayısı : | 36 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON188PXBK095 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.