| Fiyat | : | 1.409,71 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 1.089,98 TL Kazancınız 319,73 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.111,78 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .050"- 1,3 mm |
| Uyumlu Modeller : | Oleo-Mac 940C Dolmar PS420 Echo420 ES Echo CS450 CS510 |
| Zincir Adım : | .325" |
| Kılavuz Boyu : | 46 cm |
| Diş Sayısı : | 36 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON180MLBK041 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.