| Fiyat | : | 1.258,25 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 972,88 TL Kazancınız 285,37 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 992,34 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Husq, Jonsered, Oleo-Mac, Efco, Alpina, Castor Dolmar Makita, McCulloch, Partner, Shindaiwa Solo |
| Zincir Adım : | .325" |
| Kılavuz Boyu : | 41 cm |
| Diş Sayısı : | 33 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON168PXBK095 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.