| Fiyat | : | 1.132,70 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 875,81 TL Kazancınız 256,89 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 893,33 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .063"- 1,6 mm |
| Uyumlu Modeller : | Stihl 029, 034, 036, 038, 039, 044, 046, 064, 066, MS290, MS361, MS381, MS441, MS461, MS660 |
| Zincir Adım : | .3/8" |
| Kılavuz Boyu : | 41 cm |
| Diş Sayısı : | 30 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON163SFHD025 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.