| Fiyat | : | 1.178,72 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 911,38 TL Kazancınız 267,33 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 929,61 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Husq, Jonsered, Oleo-Mac, Efco Alpina,Echo, Castor Dolmar Makita McCulloch, Partner, Shindaiwa Solo |
| Zincir Adım : | .325" |
| Kılavuz Boyu : | 38 cm |
| Diş Sayısı : | 32 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON158PXBK095 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.