| Fiyat | : | 1.174,85 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 908,39 TL Kazancınız 266,46 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 926,56 TL |
| Kılavuz Tipi : | Makaralı / Pro-am |
| Ayak Kalınlığı : | .058" - 1,5 mm |
| Uyumlu Modeller : | Oleo-Mac 940C Dolmar PS420 Echo420 ES Echo CS450 CS510 |
| Zincir Adım : | .325" |
| Kılavuz Boyu : | 38 cm |
| Diş Sayısı : | 32 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON158PXBK041 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.