| Fiyat | : | 673,72 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,7) | : | 520,91 TL Kazancınız 152,81 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 531,33 TL |
| Kılavuz Tipi : | Hobi / Tek Perçinli |
| Ayak Kalınlığı : | .050"- 1,3 mm |
| Uyumlu Modeller : | GST250, ZM2000, Dolmar, Makita, Shindaiwa |
| Zincir Adım : | .1/4" |
| Kılavuz Boyu : | 25 cm |
| Diş Sayısı : | 29 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OREGON100SDAA041 |
| Marka | Oregon |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.