| Fiyat | : | 35.988,92 TL |
| İndirimli Fiyat (%27,4) | : | 26.139,73 TL Kazancınız 9.849,19 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 26.662,52 TL |
| Ağırlık : | 4,1 kg (Akü hariç) |
| Makine Top. Uzn. : | 2,10 m |
| Zincir Ölçüsü : | 3/8" - 91 /20 |
| Kılavuz Uzunluğu : | 30 cm |
| Budama Aparat Ayarı : | Sabit |
| Voltaj : | 40 V |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACPPi35 |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.