| Fiyat | : | 37.756,80 TL |
| İndirimli Fiyat (%33,9) | : | 24.944,50 TL Kazancınız 12.812,30 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 25.443,39 TL |
| Ağırlık : | 47 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 15,0 lt |
| Tekerlekler : | |
| Sürekli Çalışma : | 15 sa / depo |
| Çalıştırma : | İpli |
| Çıkış : | 2 x AC (220 V) 1 x DC (12 V) |
| Amper : | 8,3A |
| Sürekli Güç : | 2,8 kW |
| Maksimum Güç : | 3,1 kW |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 212 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | K 850 HG OHV |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACPGE35DCS |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.