| Fiyat | : | 44.482,43 TL |
| İndirimli Fiyat (%26,9) | : | 32.496,17 TL Kazancınız 11.986,26 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 33.146,09 TL |
| Kesme Kademesi : | 5 Kademeli |
| Yükseklik Ayarı : | Merkezi |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,5 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Şase : | Alüminyum |
| Silindir Hacmi : | 196 cm³ |
| Sepet Kapasitesi : | 80 lt |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | EMAK / K805 OHV |
| Merkezi Yükseklik Ayarı : | Var |
| Kesme Yüksekliği : | 28 - 75 mm |
| Kesme Genişliği : | 51 cm / 20" |
| Kesim Alanı Büyüklüğü : | 2000 - 2200 m² |
| İlerleme : | İtmeli |
| Ağırlık : | 41,3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACMAX53PKALLROAD |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.