| Fiyat | : | 15.287,33 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,6) | : | 11.679,52 TL Kazancınız 3.607,81 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 11.913,11 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 70,00 mm x 51,00 mm |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,5 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 196 cm³ |
| Rölanti : | 1800 ± 150 rpm |
| Net Tork : | 10,5 rpm |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Model : | EMAK / K805 OHV |
| Krank Uzunluğu : | 60,00 mm |
| Krank Çapı : | 22,00 mm |
| Ağırlık : | 12,8 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACK805 |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.