Alışveriş Sepetim
32,17
34,794

OLEOMAC GST 250 EUR5 MOTORLU TESTERE (İNCE PALA)

Görsel 1
CakirPuan : 1.271.373
Fiyat:
22.663,42 TL
İndirimli Fiyat (%33,8) :
15.002,20 TL
Kazancınız 7.661,22 TL
2.625,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Teknik Özellikler

Zincir Ölçüsü : 1/4"
Zincir Germe : Yandan
Yakıt Depo Kapasitesi : 0,22 lt
Yağ Depo Kapasitesi : 0,19 lt
Yağ Pompası Tipi : Otomatik - Ayarlanabilir -Alüminyum
Silindir Hacmi : 25,4 cm³
Segman : Tek
Motor Tipi : EURO 5
Kılavuz Uzunluğu : 25 cm
Kılavuz Boyu : 25
Güç : 1,3 Hp / 1 kW
Diş : 30
Amortisör Sistemi : Var
Ağırlık : 2,7 kg

amanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

ikon_easyonEasyOn simgesi, kolay çalıştırma sistemine sahip makineler için kullanılır. EasyOn (kolay çalıştırma) sistemine sahip makineler, fazla güç harcamaksızın, birkaç ip çekişi ile kolayca çalışabilen makinelerdir.

motorlu_testere_ozellik2“Easy-on” kolay başlatma sistemi makinenin zahmetsizce ve az sayıda çekişle başlatılmasını sağlar

motorlu_testere_ozellik3“Primer” oldukça düşük sıcaklıklarda dahi ilk çalıştırmayı kolaylaştırır

motorlu_testere_ozellik8Alüminyumdan yapılma yağ pompası: rölantide sıfır debi ve zaman içinde maksimum dayanıklılık garanti eder.

ikon_sharpproSharpPro simgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj işleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.

ikon_yandanzincirgermeYandan Zincir Germe simgesi, zincir germe sistemi yan tarafta bulunan motorlu testereler için kullanılır. Yandan zincir germe sistemi ile zincirin kılavuzdaki gerginliği motorlu testerenin sağ cephesinden, tornavida yardımı ile kolayca yapılabilmektedir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu111752
MarkaOleo Mac
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.