| Fiyat | : | 33.823,21 TL |
| İndirimli Fiyat (%11,9) | : | 29.810,29 TL Kazancınız 4.012,92 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 30.406,50 TL |
| Kesme Kademesi : | 5 Kademeli |
| Yükseklik Ayarı : | Merkezi |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,0 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,55 lt |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 139 cm³ |
| Sepet Kapasitesi : | 70 lt |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | EMAK / K605 OHV |
| Merkezi Yükseklik Ayarı : | Var |
| Kesme Yüksekliği : | 28 - 75 mm |
| Kesme Genişliği : | 46 cm / 18" |
| Kesim Alanı Büyüklüğü : | 1400 - 1800 m² |
| İlerleme : | Şanzımanlı / 3,6 km / s |
| Ağırlık : | 30,4 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACG48TKCP |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.