| Fiyat | : | 27.250,58 TL |
| İndirimli Fiyat (%12,3) | : | 23.907,93 TL Kazancınız 3.342,64 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 24.386,09 TL |
| Kesme Kademesi : | 4 Kademeli |
| Yükseklik Ayarı : | Bağımsız |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,0 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,55 lt |
| Şase : | Çelik |
| Silindir Hacmi : | 139 cm³ |
| Sepet Kapasitesi : | 70 lt |
| Motor : | EMAK / K605 OHV |
| Kesme Yüksekliği : | 28 - 75 mm |
| Kesme Genişliği : | 46 cm / 18" |
| Kesim Alanı Büyüklüğü : | 1000 - 1400 m² |
| İlerleme : | İtmeli |
| Ağırlık : | 25,4 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACG48PKCP |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.