| Fiyat | : | 145.300,75 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,1) | : | 110.344,38 TL Kazancınız 34.956,37 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 112.551,27 TL |
| Ağırlık : | 62 kg |
| Tekerlekler : | Arka Lastik 200-370 mm, Ön Teker, Metal |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,5 lt / 1,2 lt |
| Kesme Yüksekliği : | 55-70-90-110 mm |
| Kesme Genişliği : | 51 cm |
| Vites : | 1 İleri |
| Silindir Hacmi : | 190 cm³ |
| Güç : | 5,0 hp / 3,6 kW |
| Şase : | Çelik |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | YAMAHA MA 190 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACDEB5158 |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.