| Fiyat | : | 35.973,32 TL |
| İndirimli Fiyat (%27,8) | : | 25.955,93 TL Kazancınız 10.017,39 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 26.475,05 TL |
| Ağırlık : | 5,6 kg (Akü hariç) |
| Kesici Diş Aralığı : | 30 mm |
| Makine Top. Uzn. : | 2,35 m |
| Bıçak Boyu : | 40 cm |
| Bıçak Tipi : | Çift, 0° ile 180° Arası 12 Konuma Ayarlanabilir |
| Voltaj : | 40 V |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACBCi35HL5AH |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.