| Fiyat | : | 19.235,68 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,4) | : | 13.585,78 TL Kazancınız 5.649,90 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 13.857,50 TL |
| Segman : | Çift |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Ağırlık : | 8,1 kg |
| Kesme Aparatları : | Otomatik Misina Başlığı Tap&Go Ø 130 mm, Ø2,40 mm misina ile |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,86 lt |
| Şaft Tipi / Boru Çapı : | Düz / 28 mm |
| Tutma Kolu : | Pilot |
| Silindir Hacmi : | 40,2 cm³ |
| Güç : | 2,0 hp - 1,5 kW |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | OLEOMACBCH400 S |
| Marka | Oleo Mac |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.