| Fiyat | : | 35.536,80 TL |
| İndirimli Fiyat (%27,2) | : | 25.870,79 TL Kazancınız 9.666,01 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 26.388,21 TL |
| Motor | Kawasaki TJ 53E |
| Silindir Hacmi | 53,2 cc |
| Tip | Yan |
| Gidon | Bisiklet |
| Güç | 2.2 Kw / 3,0 Hp (output SAE J1940) |
| Devir | 7500 rpm |
| Ateşleme | Elektronik |
| Mil Çapı | 28 mm |
| Yakıt deposu | 1,1 lt |
| Yağ Tipi | 2 zamanlı motor yağı %4 karışım |
| Ağırlık | 9,62 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | MİKAWAX800EVO |
| Marka | Mikawa-Kawasaki |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.