| Fiyat | : | 10.394,98 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 7.923,66 TL Kazancınız 2.471,32 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 8.082,13 TL |
| Ağırlık : | 16 kg |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,6 lt / 3,0 lt |
| Çalıştırma : | İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 25,00 mm / 35,00 mm |
| Krank Tipi : | Frezeli - Yatay |
| Kullanım Alanları : | Çapa Makineleri |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 70 x 55 mm |
| Silindir Hacmi : | 212 cm³ |
| Güç : | 7,0 hp - 5,2 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / LC170F-A52 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNLC170F-A76 |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.