| Fiyat | : | 10.353,48 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 7.892,03 TL Kazancınız 2.461,45 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 8.049,87 TL |
| Ağırlık : | 16 kg |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,6 lt / 3,0 lt |
| Çalıştırma : | İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 19,05 mm / 61,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Kullanım Alanları : | Çapa Makineleri / İlaçlama Makineleri |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 70 x 55 mm |
| Silindir Hacmi : | 212 cm³ |
| Güç : | 7,0 hp - 5,2 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / LC170F-A10 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNLC170F-A10Ç |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.