| Fiyat | : | 56.038,80 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 42.717,50 TL Kazancınız 13.321,31 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 43.571,85 TL |
| Ağırlık : | 92 kg |
| Voltmetre : | Var |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 25 lt |
| Tekerlekler : | Var |
| Sürekli Çalışma : | 8 sa / depo |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Çıkış : | 2 X AC (220V) / 1 X AC (220V) 32 A |
| Amper : | 29,2 A |
| Sürekli Güç : | 7,3 kW |
| Maksimum Güç : | 8,0 kW |
| Jeneratör Tipi : | Monofaze |
| Silindir Hacmi : | 459 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor : | Loncin / LC192FD |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNLC10000D-AS |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.