| Fiyat | : | 22.941,13 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 17.488,09 TL Kazancınız 5.453,04 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 17.837,85 TL |
| Ağırlık : | 33,8 kg |
| Hava Filtresi : | Yağlı Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,1 / 6,5 lt |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 25,40 mm / 88,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Kullanım Alanları : | İlaçlama Mak. - Dal Öğütücüler-Marin |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 90 x 66 mm |
| Silindir Hacmi : | 420 cm³ |
| Güç : | 15 hp / 9,7 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / G420FD-I |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNG420FD-I |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.