| Fiyat | : | 21.851,29 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 16.657,27 TL Kazancınız 5.194,02 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 16.990,42 TL |
| Ağırlık : | 34 kg |
| Hava Filtresi : | Yağlı Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,1 / 6,5 lt |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 25,40 mm / 88,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Kullanım Alanları : | İlaçlama Mak. - Dal Öğütücüler-Marin |
| Maksimum Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 88 x 64 mm |
| Silindir Hacmi : | 389 cm³ |
| Güç : | 13 hp / 9,7 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / G390FD-I |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNG390FD-I |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.