| Fiyat | : | 18.690,76 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 14.247,66 TL Kazancınız 4.443,10 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 14.532,61 TL |
| Ağırlık : | 31 kg |
| Hava Filtresi : | Yağlı Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,1 / 6,5 lt |
| Çalıştırma : | İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 25,40 mm / 88,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Kullanım Alanları : | İlaçlama Makineleri-İn?aat Makineleri |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 88 x 64 mm |
| Silindir Hacmi : | 389 cm³ |
| Güç : | 13 hp / 9,7 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / G390F-I |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNG390F-I |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.