| Fiyat | : | 20.434,50 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 15.576,73 TL Kazancınız 4.857,77 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 15.888,26 TL |
| Ağırlık : | 28 kg |
| Hava Filtresi : | Yağlı Tip |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,95 / 6,0 lt |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Krank Çapı / Uzunluk : | 25,00 mm / 88,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Kullanım Alanları : | Çapa Mak.- Dal Öğütücüler - İn?aat Mak. |
| Maksimum Devir : | 3600 dev / dk |
| Piston Çapı X Stroke : | 77 x 58 mm |
| Silindir Hacmi : | 270 cm³ |
| Güç : | 9 hp - 6,7 kW |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / G270FD-A |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LONCİNG270FD-A |
| Marka | Loncin |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.