| Fiyat | : | 58.446,55 TL |
| İndirimli Fiyat (%42,5) | : | 33.606,77 TL Kazancınız 24.839,78 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 34.278,91 TL |
| Marka: | Lavor | Katalog: | LAVORBOLT1510LP |
| Ölçü Birimi: | ADT | Paketiçi Miktar: | 1.0 ADT |
| Stok: | Var |
| Max. Basınç | 150 bar |
| Debi | 540 lt./h/2900 psi max. |
| Motor Gücü | 2800 W /230 V |
| Otomatik Stop Sistemi | Mevcut |
| Devir | 1450 rpm |
| Hortum | 8 mt. |
| Ağırlık | 28 Kg. Kg |
| Ölçüler | 59x37x87 mm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | LAVORBOLT1510LP |
| Marka | Lavor |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.