| Fiyat | : | 13.078,08 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,8) | : | 9.969,31 TL Kazancınız 3.108,77 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 10.168,70 TL |
-TYPE-C Hızlı Şarj Cihazı
-Yedek Zincir
| Ağırlık : | 2,40 Kg |
| Sabit Şaft Borusu Uzunluğu : | 240 cm |
| Yağ Pompası Tipi : | Manuel |
| Zincir Ölçüsü / Diş : | 1/4'' P / 24 |
| Kılavuz Uzunluğu : | 20 cm |
| Güç : | 600 W |
| Akü Voltaj / Kapasite : | 18 V / 4.0 Ah |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | KOHAMKH-HPS1808E |
| Marka | Koham |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.