Alışveriş Sepetim
32,17
34,794

Kadıoğlu Emr-400 Datsu TR555 Motorlu Zeytin,Ceviz,Badem,Meyve Silkme Makinası

Görsel 1
CakirPuan : 1.400.000
Fiyat:
18.880,00 TL
İndirimli Fiyat (%12,5) :
16.520,00 TL
Kazancınız 2.360,00 TL
2.891,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Ürün Hakkında

 

 

 

 

 

 

Menşei
Türkiye
Marka
Kadıoğlu
Enerji Kaynağı
2 Zamanlı Benzin Motoru
Yakıt
Benzin + Yağ Karışımı
Güç
2.13 HP
Toplam Ağırlık
12.2 kg
Şanzuman Ağırlığı
1.56 kg
Gövde Ebatları
50x62x25 cm
Sarsıcı Kol
30x230x18 cm
Vibrasyon Hızı
3500 dev./dk.
Kanca Ağız Açıklığı
35 mm
Garanti
2 Yıl
 
 

EMR-400 ZEYTİN SİLKME MAKİNASI

 

Eski tip makinelerin aksine sırtta taşınan motoru, ergonomik askısı ile sırtta taşınmakta ve bu şekilde zeytin hasat yapılmaktadır. Size sadece daldan kaynaklanan titreşimi hissettirir;

Ek olarak motorun yükü kollarınızı etkilemez. Daha rahat dal gezebilir, daha uzun süre çalışabilirsiniz en önemlisiyse çok daha az yorulursunuz.

Ağacınıza ve sofralık zeytinlerinize zarar vermeden zeytin toplama yapabilir, kullanımınıza göre günde 1 tondan 3,5 tona kadar zeytin toplayabilirsiniz.

 

4-4,5 metreye kadar hasat sağlayabilirsiniz. Merdiven ile çalıştığınızda ise daha yüksek dallarda zeytin toplamayı mümkün kılar.

 

EMR-400 zeytin silkme makinası yeni nesil bir üründür.

Küçük, hafif(1.56 kg), sağlam ve sınıfının en yüksek devirli şanzumanı, kanca dala takılıyken tetiğe basıldığında 1-2 sn içinde daldaki zeytini en az %95 oranında döker. (Uludağ Üniversitesi Test sonucudur.)

Özellikle Marmara Bölgesinde en çok kullanılan (10000'i aşkın aktif kullanıcı) kalitesini kanıtlamış bir zeytin toplama makinesidir.

 

Tercih edilmesinin sebeplerinden en önemlisi, makinenin kullanışlılığı, performansı ve kalitesi baz alındığında fiyatının oldukça ekonomik oluşu,

ikincisiyse kullanıcıyı asla mağdur etmeyen, vakit kaybettirmeyen hızlı yedek parça tedariği ve yurt genelinde yaygın servis imkanıdır.

 

Sınıfının en yüksek zeytin toplama makinası kanca dala takılıyken tetiğe basıldığında 1-2 sn içinde daldaki zeytini en az %95 oranında döker.

Türkiye'nin en çok kullanılan (10000'i aşkın aktif kullanıcı) zeytin toplama makinelerinden biridir.

 

 • Bir makina ile ağaca ve sofralık zeytinlere zarar vermeden zeytin toplama yapabilir, zeytin baskınlığına göre günde 1 tondan 3,5 tona kadar zeytin toplama kapasitesindedir.
 • Kanca yapısı ve aparat, dallara kolay ulaşım sağlanacak şekilde tasarlanmıştır.
 • 4-4,5 metreye kadar hasat sağlanabilir. Merdiven ile çalıştığında ise daha yüksek dallarda zeytin toplamayı, hasadı mümkün kılar.
 • İhtiyaca yönelik güçte ve yeterlilikte motor markaları ile sunulmaktadır. Castor, Secho, Kawasaki ve Oleo-Mac

EMR-400 zeytin silkme makinası yeni nesil bir üründür. Eski tip makinelerin aksine sırtta taşınan motoru, ergonomik askısı ile sırtta taşınmakta ve bu şekilde zeytin hasat yapılmaktadır. Sadece daldan kaynaklanan titreşimi hissettirir; Ek olarak motor yükü kolları etkilemez. Daha rahat dal gezebilir, daha uzun süre çalışabilirsiniz en önemlisiyse çok daha az yorulursunuz.
 

Şanzuman ağırlığı sadece 1,56KG
 

Yıllardır tercih edilmesinin sebeplerinden en önemlisi, makinenin kullanışlılığı, performansı ve kalitesi baz alındığında fiyatının oldukça ekonomik oluşu, ikincisiyse kullanıcıyı asla mağdur etmeyen, vakit kaybettirmeyen hızlı yedek parça tedariği ve servis anlayışıdır.

 

Yeşil zeytini etkili bir biçimde dökebilen tek zeytin silkme makinası
 

Standart kancalı tip makineler iyi budanmamış yada kaba budanmış ağaçlarda ise alınması gereken performansı gösteremez.
Bunun başlıca sebepleri;

 • Sarsıcı kancayı takacak uygun dal bulmak güçtür.
 • Söğüt dalı gibi olmuş zeytin dallarında makinenin yarattığı titreşim zeytine etkili şiddette ulaşamaz.
 • Yeşil zeytinde zeytin danesinin sapı sağlamdır. Dakikada ortalama 2000 vuruş yapan standart tip makinalardan başarı beklenemez.
  Dakika'da 3500 vuruş yapan, zeytini darbeyle değil yüksek devirle karıştırarak döken Kadıoğlu EMR400 serisi etkili sonuç vermektedir.
 • Yeşil Zeytin Performansı Uludağ Üniversitesi Belgelidir. 

  Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümünce düşmesi zor yeşil zeytinde yapılan deneyde kısa vuruşlarla dahi ağaçtaki zeytinin %94'ünü döktüğü belgelenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduEmr-400-Datsu
MarkaKadıoğlu
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.