• Tüm Kategoriler
  • Kadıoğlu Ceviz Soyma Makinası Devir Ayarlı 170 Litre

   Görsel 1
   CakirPuan : 3.200.000
   Fiyat:
   37.800,00 TL
   İndirimli Fiyat (%8,6) :
   34.560,00 TL
   Kazancınız 3.240,00 TL
   6.048,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   KARGO BEDAVA

   KARTA TAKSİTLİ İŞLEMLERDE 7400TL

   Ceviz soyma (Kavlatma) makinasının çalışması için bir priz ve musluk yeterlidir. Tüm ceviz cinslerinde rahatlıkla hizmet eder.
   Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri ort. 10 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 7-8 dakika gibi bir sürede soyar, tertemiz çıkarır...
   Ceviz Soyma Makinelerinde neden zımpara kullanmıyoruz?
   Bu tip ceviz soyma makinelerinde en ucuz üretim yöntemi Avrupa'da ağır kanserojen olduğu için yasaklanmış olan zımparadır. Ne yazık ki halen ülkemizde sırf zımpara yenileyerek para kazanmak için rant uğruna zımparalı makine üretimine devam eden işletmeler mevcuttur. Zımpara yenileme zahmetini ortadan kaldırmak ve sağlığı tehdit eden ağır kanserojen maddeler kullanmamak için Kadıoğlu Ceviz Soyma Makineleri'nde emsallerinden farklı olarak zımpara kullanılmamış, lazer kesim aşındırıcı çelik dişler tercih edilmiştir. Bu sistemle tek bir makinada 17500 aşındırıcı diş oluşmaktadır. Zımparasız ceviz soyma makinelerinde ömür boyu zımpara yenileme derdi olmadığı için kısa ve uzun vadede paranız cebinizde kalacaktır.
   Ceviz Soyma Makinemizde neden Hassas Devir Ayarı kullanıyoruz?
   Şebin gibi çok kırılgan olan ceviz cinslerini soyarken kırılma yaşanmaması adına düşük devirde soymak zorunludur. Kadıoğlu Ceviz Soyma Makineleri TOSHIBA markalı hassas devir ayarı yardımıyla cevizlerde hasar bırakmadan ceviz soyma yapar. El ile soyulmuş cevizle makine ile soyulmuş ceviz arasındaki farkı anlayamazsınız.
   17500 aşındırıcı ceviz soyucu diş
   Lazer kesimli ceviz soyucu kızaklar uzun yıllar hizmet eder. 400 ton ceviz soyma garantisi veriyoruz !
   Hassas ceviz soyma devir ayarı
   Devir ayarı ile cevizdeki kırılma ve zayiatın önüne geçilmektedir. Kolay kırılabilen cevizlerde düşük devir çalışmak, sert kabuklu cevizlerde iş hızını arttırmak için yüksek devirde çalışmak iyi sonuçlar verir. Bu ayarı kullanıcı istediği gibi yapabilir. Devir ayarı panosu motor devrini hassas bir biçimde ayarlayan TOSHIBA sürücü ile desteklenmiştir.
   Programlanabilir Ceviz Soyma Süresi
   Ceviz soyarken dakikalarca ceviz soyma makinesinin başında beklemek zorunda değilsiniz. Bırakın makine cevizleri soysun ve işi bittiğinde kendiliğinden dursun... Kullanıcı makinaya çalışma süresi olarak makinaya istenen dakikayı yazar. Çalışma süresi dolduğunda makina otomatik olarak durur.
   Sert kıllı fırça ile desteklenmiş yüzey temizleme (Opsiyonel)
   Bu fırçalar ceviz üzerinde kalan son kabuk parçalarını yada damarları alarak temizliğe faydalı olurlar. Sık temizlik ihtiyacı olduğu için 1 tonun üzerinde ceviz soyma işi olan kullanıcılar için tavsiye edilmez.
    
   60x60 kazan ölçüleri
   Kadıoğlu ceviz soyma makinası orta ölçekli üretim yapan çiftçiler ya da işletmeler için oldukça ideal ölçülere sahiptir.
   Cevizleri serbest bırakan, cevize darbe yapmayan, ortası boş ve direksiz tasarım.
   Hızlı soyma için en ideal ölçüler.
   Ceviz Soyma Makinesi Yükseklik ayarı
   Bu özellik yükseklik ayarlamanın yanında kazanı açılı bir biçimde çalıştırmaya ve hızlı iş yapmaya imkan sağlar. Eğer ceviz soyma makinesi'ni koyduğunuz zemin engebeliyse makinenin duruşunu stabil hale getirmeye yarar.
   Kayış değil, Şanzuman aktarmalı
   Makina imalatında Türk Malı redüktör kullanılmıştır.
   Tek panoda toplanmış su yalıtımlı kontrol paneli
   Devir ayarı sağlayan TOSHIBA marka elektronik beyin, profesyonel bağlantılar ve su yalıtımı yapılmış pano.
   Acil stop butonu.
   Hem ev hem de sanayi elektriği ile çalışmaya uygun farklı modeller.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduCKS90D
   MarkaKadıoğlu
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.