| Fiyat | : | 15.293,26 TL |
| İndirimli Fiyat (%6,8) | : | 14.250,53 TL Kazancınız 1.042,72 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 14.535,54 TL |
| Uzunluk : | 204 mm |
| Güç : | 35 W |
| Gerilim : | 230V |
| Frekans : | 50Hz |
| Çalışma Hızı : | 3200 Devir/dak |
| Ağırlık : | 330 gr |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | HNGRSPHRCRD |
| Marka | Heiniger |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.