| Fiyat | : | 14.688,38 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,7) | : | 11.059,80 TL Kazancınız 3.628,58 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 11.281,00 TL |
| Ağırlık : | 1,2 kg |
| Kesme Çapı : | 120 mm |
| Kesme Yüksekliği : | Eğik Ağız |
| Bıçak Uzunluğu : | 33 cm |
| Boy : | 207 cm, Teleskopik hali ile 340 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FELCO682 |
| Marka | Felco |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.