| Fiyat | : | 5.361,05 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,7) | : | 4.036,10 TL Kazancınız 1.324,95 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 4.116,82 TL |
- Krom kaplı paslanmaz çelik bıçak
- Kılıfından düşmeyi engelleyen güvenlik dişi
- Kılıf üzerinde taşımayı kolaylaştıran bant
| Testere Tipi : | Eğik Ağız / Kılıflı |
| Testere Boyu : | 33 cm |
| Paket Adedi : | 10 |
| Makas Ağırlığı : | 400 gr |
| Kesme Çapı : | 120 mm |
| Boy : | 49 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FELCO630 |
| Marka | Felco |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.