| Fiyat | : | 5.012,15 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,7) | : | 3.773,11 TL Kazancınız 1.239,05 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 3.848,57 TL |
| Ağırlık : | 985 gr |
| Paket Adedi : | 5 |
| Tutma Sapı : | Alüminyum |
| Kesme Çapı : | 15 mm |
| Bıçak Uzunluğu : | 25 cm |
| Boy : | 63 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FELCO250 |
| Marka | Felco |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.