| Fiyat | : | 39.899,29 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,7) | : | 28.447,26 TL Kazancınız 11.452,02 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 29.016,21 TL |
| Ağırlık : | 41 kg |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,55 / 1 lt |
| Bıçak Sayısı : | 16 adet / 4 sıra |
| Çapalama Derinliği : | 32 cm |
| Çapalama Genişliği : | 50 cm |
| Vites : | 1 İleri - 1 Geri |
| Güç Aktarımı : | Kayışlı |
| Çalıştırma : | İpli |
| Silindir Hacmi : | 170 cm³ |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | RATO RV170 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMZ3EUR5 |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.