| Fiyat | : | 31.418,10 TL |
| İndirimli Fiyat (%21,5) | : | 24.648,67 TL Kazancınız 6.769,43 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 25.141,64 TL |
EUROSYSTEM Z2 Benzinli Çapa Makinesi ile Toprağın Hakkını Verin!
Benzinli Loncin EUR5 motora sahip EUROSYSTEM Z2 Çapa Makinesi 1 ileri vites dengeli yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar.
Hafif, kompakt ve performanslı Z2 Çapa Makinesi, bahçelerde, küçük arazilerde çalışmak ve dar alanlarda hassas işler yapmak için çok idealdir.
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,90 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,55 lt |
| Vites : | 1 İleri |
| Silindir Hacmi : | 123 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | Loncin / LC1P61FE |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Güç Aktarımı : | Kayışlı |
| Çapalama Genişliği : | 40 cm |
| Çapalama Derinliği : | 25 cm |
| Çalıştırma : | İpli |
| Bıçak Sayısı : | 16 adet / 2 sıra |
| Ağırlık : | 30 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMZ2EUR5 |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.