| Fiyat | : | 235.552,25 TL |
| İndirimli Fiyat (%49,8) | : | 118.269,78 TL Kazancınız 117.282,47 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 120.635,18 TL |
| Ağırlık : | 165 kg |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,1 lt / 4,5 lt |
| En x Boy x Yükseklik : | 88 x 195 x 104 cm |
| Tekerlek Ölçüsü Ön/Arka : | 11'' x 4-4''/15'' x 6-6'' |
| Sepet Kapasitesi : | 150 lt |
| Şase : | Çelik |
| Hız (km/saat) : | İleri 0 - 8,0 / Geri 0 - 3,0 |
| Şanzıman : | Hidrostatik |
| Kesme Yükseklik Ayarı : | Merkezi - Yandan kol ile 40 - 85 mm 4 Konumlu |
| Bıçak Kavraması : | Elektromanyetik |
| Bıçak Sayısı : | Tek |
| Kesme Genişliği : | 80 cm |
| Çalıştırma : | Marşlı-12Vx12A |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Silindir Sayısı : | Tek |
| Silindir Hacmi : | 352 cm³ |
| Motor Marka / Model : | Loncin / 352 OHV |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMSLALOM |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.