| Fiyat | : | 77.000,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,4) | : | 55.110,00 TL Kazancınız 21.890,00 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 56.212,20 TL |
| Ağırlık : | 74 kg |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,55 / 1 lt |
| Bıçak Sayısı : | 20 adet / 6 sıra |
| Çapalama Derinliği : | 32 cm |
| Çapalama Genişliği : | 60 cm |
| Vites : | 2 İleri - 2 Geri |
| Güç Aktarımı : | Zincir Aktarmalı |
| Çalıştırma : | İpli |
| Silindir Hacmi : | 210 cm³ |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | RATO 210 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMRTT3 |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.