| Fiyat | : | 128.540,18 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,7) | : | 90.405,37 TL Kazancınız 38.134,81 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 92.213,48 TL |
| Ağırlık : | 85 kg |
| Tekerlek Çapı : | 15×6.00-6" |
| Şase : | Çelik |
| Vites : | 3 İleri - 2 Geri |
| Kesme Yüksekliği / Kademe : | 50 - 80 mm |
| Kesme Genişliği : | 63 cm |
| Güç Aktarımı : | Kayışlı |
| Çalıştırma : | İpli |
| Silindir Hacmi : | 224 cm³ |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Loncin / 224 OHV |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEM P70 EVO SEUROSYSTEMP70EVOS |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.