| Fiyat | : | 532.705,69 TL |
| İndirimli Fiyat (%25,2) | : | 398.302,50 TL Kazancınız 134.403,19 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 406.268,55 TL |
| Kesme Yüksekliği : | Yan Kızaklar Sayesinde 3,1 cm - 5,9 cm arasında ayarlanabilir |
| Operasyon : | Çift Bıçaklı ESM Bıçak |
| Kesme Genişliği : | 140 cm |
| Ağırlık : | Gövde 18 kg / Bıçak 88 kg |
| Tekerlek Çapı : | 18x9.5-8” |
| Şase : | Gövde- Çelik / Bıçak - Metal |
| Vites : | 5 İleri - 1 Geri |
| Güç Aktarımı : | Hidrostatik |
| Çalıştırma : | İpli |
| Silindir Hacmi : | 344 cm³ |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | Briggs & Stratton / INTEK 3125 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMP130 |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.