| Fiyat | : | 27.084,58 TL |
| İndirimli Fiyat (%29,4) | : | 19.118,52 TL Kazancınız 7.966,06 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 19.500,89 TL |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,90 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,55 lt |
| Vites : | 1 İleri |
| Silindir Hacmi : | 123 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | Loncin / LC1P61FE |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Güç Aktarımı : | Kayışlı |
| Çapalama Genişliği : | 36 cm |
| Çapalama Derinliği : | 25 cm |
| Çalıştırma : | İpli |
| Bıçak Sayısı : | 16 adet / 2 sıra |
| Ağırlık : | 26 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEMLAZAPPA |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.