| Fiyat | : | 32.713,91 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,7) | : | 23.324,20 TL Kazancınız 9.389,71 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 23.790,68 TL |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,5 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Vites : | 1 İleri |
| Silindir Hacmi : | 80 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | Loncin / 148F-2 |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Güç Aktarımı : | Kayışlı |
| Çapalama Genişliği : | 46 cm |
| Çapalama Derinliği : | 32 cm |
| Çalıştırma : | İpli |
| Bıçak Sayısı : | 16 adet / 2 sıra |
| Ağırlık : | 38 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EUROSYSTEM EURO5 EVO |
| Marka | Eurosystem |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.