| Fiyat | : | 7.289,58 TL |
| İndirimli Fiyat (%33,9) | : | 4.819,18 TL Kazancınız 2.470,39 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 4.915,56 TL |
| Çalışma Voltajı | 16 V |
| Lityum-iyon Batarya | 16V 2Ah / 2.6 Ah |
| Şarj Voltajı | AC110V – 220V |
| Şarj Etme Süresi | 1 – 1,5 Saat |
| Çalışma Süresi | 3 – 4 Saat |
| Güç | 100W |
| Maksimum Güç | 500W |
| Brüt Ağırlık | 900 |
| Çap | 0-25 mm |
| Çalışma Derecesi | -10, 60 derece |
| Batarya Sayısı | 2 Adet |
| Parmak Sensörü | Yok |
| Gösterge Paneli | Yok |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ENERGYWS-025/2 |
| Marka | Energy |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.