| Fiyat | : | 11.172,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%36,1) | : | 7.134,89 TL Kazancınız 4.037,11 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 7.277,59 TL |
| Çıkış Ölçüsü | 2'' |
| Su Basma Yüksekliği | 30 m |
| Maksimum Kapasite | 28 m3/saat |
| Su Emme Yüksekliği | 7 m |
| Motor gücü | 4.5 Hp 4zamanlı Benzinli |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 3.6 L |
| Yakıt | 25 kg |
| Ağırlık | 23 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ENERGYWM50-30 |
| Marka | Energy |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.