| Fiyat | : | 10.260,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%36,1) | : | 6.552,45 TL Kazancınız 3.707,56 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 6.683,50 TL |
| Çıkış Ölçüsü | 1,5'' |
| Su Basma Yüksekliği | 15 m |
| Maksimum Kapasite | 12 m3/saat |
| Su Emme Yüksekliği | 7 m |
| Motor gücü | 1.65 Hp 4zamanlı Benzinli |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 1.1 L |
| Yakıt | Kurşunsuz Benzin |
| Ağırlık | 13 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ENERGYWM40-20 |
| Marka | Energy |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.