| Fiyat | : | 51.255,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%33,5) | : | 34.097,29 TL Kazancınız 17.157,71 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 34.779,24 TL |
| AĞIRLIK | 65 Kg |
| ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ | MARŞLI |
| MAKSİMUM ÇIKIŞ GÜCÜ | 11000 W / 50 Hz |
| MOTOR | LT170F |
| SÜREKLİ ÇIKIŞ GÜCÜ | 10000 W / 50 Hz |
| TEKERLEK | VAR |
| VOLTAJ | 220 V |
| YAĞ ALARM SİSTEMİ | VAR |
| YAKIT | KURŞUNSUZ BENZİN |
| YAKIT TANK KAPASİTESİ | 15 Lt |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ENERGYKM13000I |
| Marka | Energy |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.